czwartek, 19 grudnia 2013

Rock War - bank wiedzy


Artykuł jest odpowiedzią na liczne pytania przychodzące do mnie dotyczące nowej książki Roberta Muchamore. W tym artykule dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć o Rock War!

Czym jest?

Rock War, to nowa seria książek napisana przez Roberta Muchamore. Jest ona skierowana do starszych czytelników. Opowiada o losach grupy muzycznej. Porusza także kwestie narkotyków, używek, przemocy i seksu.

Czy ma jakiś związek z Cherubem?

Nie. Nie występują w niej bohaterowie z serii Cherub ani z Agentów Hendersona. Nie jest także kontynuacją Cheruba i nie ma żadnych nawiązań do organizacji w Cherubie.

Czy zostanie wydana w Polsce?

Na ten moment nic nie wiadomo. Egmont nie odpisuje na liczne maile które do nich wysyłam. Jak tylko się czegoś dowiem, od razu Was informuje.

Z ilu części składa się seria?

Na ten moment została podana data premiery pierwszej części. Jest to 27.02.2014. Seria będzie się składała minimum z trzech części.

Dodatki

Przedstawiam Wam film wydany przed wydawnictwo które opiekuje się Rock War i innymi książkami Cheruba:Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć na każde. Możecie je zadawać na profilu Facebook'owym lub przez pocztę email :)


Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!