środa, 18 grudnia 2013

Będzie 16 część Cheruba!


Obiecałem, że dzisiaj pojawi się artykuł dotyczący książki Rock War. Jednak musiałem zmienić plany ponieważ nieoczekiwanie dotarła do mnie informacja o tym, że ukaże się kolejna część Cheruba (już 16!). W tym artykule dowiedzie się na ten temat więcej rzeczy, ale nie liczcie, że na wszystkie pytania odpowiem, ponieważ jesteśmy pierwszymi którzy o tej książce informują i nie ma na ten temat zbyt wiele informacji.

Kiedy?

Premiera 16 części Cheruba w Wielkiej Brytanii została zaplanowana na 1 sierpnia 2014 roku. Nie da się przewidzieć kiedy książka ukaże się w Polsce, ale ostatnio Egmont się stara,
więc są szanse, że będziemy mogli 16 część kupić już za rok na świąteczny prezent!

Tytuł

Książka według zapowiedzi Roberta Muchamore będzie nosić tytuł "Lone Wolf".

O czym?

Po spędzeniu osiemnastu miesięcy w zamkniętym, strzeżonym Centrum Edukacyjnym, Fay wylądowała z powrotem na ulicy. Jedyne co ją interesuje to narkotyki i różnego rodzaju mniejsze i większe przestępstwa.
Agenci Cheruba, Ryan i Ning potrzebują wiedzy o Fay, by zatrzymać grupę największych przemytników leków i narkotyków. Mają znaczącą przewagę...nikt nie podejrzewa, że dzieci mogą być szpiegami!

Co o tym myślicie? Wy też jesteście zaskoczeni? Także nie możecie się doczekać kontynuacji? Czekając na premierę komentujcie na FB i piszcie na maila :)


Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!