czwartek, 7 listopada 2013

"Grey Wolves" - czekamy!


Nadszedł czas na przypomnienie sobie o serii książek Agenci Hendersona. Bo kolejna książka wydana w Polsce będzie kontynuacją właśnie tej serii. Nie wiemy jeszcze kiedy będzie wydana i jaki będzie nosiła tytuł, ale dowiecie się tego najszybciej jak się da ponieważ mail z pytaniem o tłumaczenie, orientacyjną datę premiery i tytuł polski został już wysłany, miejmy nadzieję, że odpowiedź przyjdzie szybko.

O czym mniej więcej będzie już czwarta część Agentów Hendersona w Polsce? Przedstawiam Wam zapowiedź z mediów brytyjskich:

Kwiecień 1941
Wielka Brytania pozbawiona sojuszników w Europie oczekuje na dostawę paliwa, broni i jedzenia ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jednak wsparcie płynie na wolno poruszających się statkach przez Pacyfik, przez co staję się łatwym łupem dla niemieckich okrętów podwodnych.
Henderson i jego zespół młodych agentów musi pod przykrywką przejąć niemiecką łódź podwodną, nie jedną. Jeśli im się nie uda, Wlk. Brytanię czeka głód i porażka.


Czyż nie zachęcająca ta zapowiedź? Jeżeli masz większą niż podstawową wiedzę z języka angielskiego zapraszam do obejrzenia filmu w którym autor wypowiada się na temat książki:

Henderson's Boys - Grey Wolves & Beyond

oraz do przeczytania rozdziałów dostępnych w internecie:

http://www.hendersonsboys.com/gwp.pdf

To chyba na tyle jeżeli chodzi o informacje dotyczące książki która powinna wyjść jako kolejna w Polsce. Jak tylko będę wiedział coś więcej od razu poinformuję Was na blogu i na fan page'u.


Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!