poniedziałek, 26 kwietnia 2010

Nicole Eddison


 NAME: Nicole Eddison

BORN: 1992 Tottenham, London

BIRTH NAME: Nikki Vandome

APPEARANCE : Red hair, green eyes, chunky build

FAMILY:
Nicole's parents and two younger brothers died in a car accident in 1992

CHERUB CAREER : 2003-2004


Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!