środa, 5 maja 2010

Różne ciekawostki cz. 1

BODY ARMOUR

Pancerze stanowi dylemat dla każdego agenta CHERUB.
On one hand, it provides vital protection that could potentially save an agents life. Z jednej strony, zapewnia podstawową ochronę, która potencjalnie może uratować życie agentów.
Z drugiej strony, większość zbroja jest nieporęczne, to ogranicza ruch i jest bardzo podejrzane dla młodego agenta do noszenia w sytuacjach najbardziej tajnych.
Idealnym rozwiązaniem jest to najnowsza generacja lekkich kamizelek kuloodpornych, które jest wzmocnione i nanorurek węglowych na splocie.
Niestety, ta zbroja jest obecnie w fazie eksperymentalnej i każdy element musi być wykonane na zamówienie. Ze względu na ogromny koszt to ultra lekki pancerz jest wydawane CHERUB agentów w okolicznościach najbardziej niebezpiecznych.
KAMPUS

Nazwa zazwyczaj podaje się do gromadzenia budynków, która stanowi siedzibę CHERUB.
Gruntu, na którym siedzi kampusu pierwotnie mała wioska w otoczeniu pól uprawnych. W 1940 roku rząd brytyjski sprawdzone miejsca, do korzystania z gruntu jako poligon doświadczalny dla pocisków artyleryjskich. Później w czasie wojny służył jako poligon dla amerykańskich spadochronowe.
Na początku 1940 r. Charles Henderson rozpoczął treningi pięciu chłopców i jedna dziewczyna w opuszczonej szkole na wschodnim krańcu obecnego kampusu dzień. W następnych dziesięcioleciach, cały obszar był zamknięty, i stale wzrastała się dzisiaj rozwalony Campus.
Kampus jest zaznaczone na wszystkich brytyjskich mapach jako strzelnicy armii. Okoliczne drogi są prowadzone w taki sposób, że istnieje tylko jedna droga i obecnie. Ogrodzenia obwodzie nie widać w pobliżu dróg. Helikoptery są zablokowane na obszarze samoloty muszą pobyt przekroczy dziesięć tysięcy metrów.
Ktoś przekroczeniem granicznej CHERUB mogą napotykać na karę dożywotniego pozbawienia wolności w państwie Secrets Act.
Więcej na temat historii i układ kampusu CHERUB KLIKNIJ TUTAJ , aby zobaczyć powiększenie mapy i więcej na temat historii CHERUB kampusu.

PS. Przepraszam za błędy ale jest to nieuninione tłumacząc taki tekst. 

Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!