niedziela, 15 lipca 2012

Pytania do autora!


Ci, co czytają mojego bloga już przez jakiś rok, pamiętają jak kiedyś zorganizowałem akcje zadawania pytań autorowi CHERUBa - Robertowi Muchamore. Teraz ten pomysł powrócił jednak nie jestem w nim samotny... We współpracy ze stroną campuscherub.com zorganizowaliśmy akcję "Zapytaj autora!".

Teraz jest to wszystko przemyślane i wykonane bardzo profesjonalnie. Nie musicie do mnie pisać żadnych maili czy listów. Wystarczy, że odwiedzicie stronę:

http://campuscherub.com/en/news/1315

Na tej stronie wystarczy, że wypełnicie formularz (imię, mail, pytanie, krótka wiadomość) i pytanie zostaje wysłane do autora. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że zadajemy pytania tylko w języku Angielskim. Najlepiej przed napisaniem wiadomości zapoznać się z regulaminem według którego trzeba postępować :)

Myślę, że ta akcja sprawi Wam dużo frajdy, pozwoli Wam poznać bliżej autora. Fajnie by było gdybyście pytania wraz z udzielonymi odpowiedziami wpisywali tutaj w komentarzu. Może dzięki temu zaoszczędzimy trochę cennego czasu autorowi :)

PS.

Nie radzę zadawać pytań o film, ponieważ jest to bardzo męczące dla autora odpowiadać na pytania dotyczące jego...tak samo jak my nie wiemy nic o filmie tak samo On wie tylko, że jest w fazie przygotowania!Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!