czwartek, 27 października 2011

Zachęcam do skorzystania z paru nowości!


Jak zauważyliście zmienił się trochę wygląd bloga, teraz jest bardziej dynamiczny i bardziej czytelny. Wraz ze zmianami dotyczącymi wyglądu wprowadzilem kilka nowości które pozwolą wymieniać się opiniami o książkach, wiedzieć więcej o CHERUBie i duzo dużo innych :) Poniżej przedstawiam wszystkie nowości wraz z opisem :)

1. Google Sites

- Załozyłem stronę Google Sites na której czasami będą zamieszczane informacje które nie będą zamieszczane na blogu. Będą się na niej czasami odbywały konkursy nie zapowiadane na blogu,dlatego jeśli będziesz sprawdzał reguralnie Google Sites masz szansę na zdobycie nagród jak i dowiedzieć się ciekawostek nie dodawanych na bloga :)

2. "Jesteśmy na Facebook'u"

- Po kliknięciu w tę zakładkę zostaniesz przeniesiony na stronę CHERUBa na Facebook'u. Jesli polubisz tę stronę będziesz dostawał wiadomości o aktualizacjach, a za tym idzie możliwość brania udziału w konkursach robionych tylko dla osób lubiących naszą stronę na Facebook'u :) Dlatego nie czekaj i kliknij "lubię to" to zajmie Ci 5 sekund :)

3. Grupy syskusyjne

- Jest to grupa dyskusyjna założona specjalnie dla czytelników mojego bloga :) Możemy tam podyskutować o wszystkich książkach, zakłądac tematy itd. Jest to produkt Google bardzo łatwy w obsłudze i powinien sie przyjąć lepiej od bloga :) Czekam na Wasze opinie właśnie tam.

LUDZIE BĄDŹCIE BARDZIEJ AKTYWNI :)

Te wszystkie nowości wprowadziem dlatego, żeby dać możliwość poznania społęczności czytelników CHERUBa, jak mamy taką możliwość to korzystajmy z tego :)

Jasiek

Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!