piątek, 21 października 2011

Po premierze "Peoples Republic"Premiera "Peoples Republic" w Anglii miała miejsce 4 sierpnia i po dwóch miesiącach które minęły od tej premiery możemy już co nie co powiedzieć o tej książce i przybliżyć reakcje związane z nią :)

Pierwszy temat który należałoby poruszyć to sprzedaż. Już w dniu premiery sprzedano setki tysięcy egzemplarzy tej książki. Sam autor podpisał ponad tysiąc książek swoim fanom. Książka "Peoples Republic" już pierwszego dnia znalazła się na szczycie list bestsellerów w Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii i Nowej Zelandii.

Ci co wchodzą na tego bloga z założenia są fanami tej książki i nie mają wątpliwości co do tego, że kupią "Peoples Republic" jak tylko ukarze się w Polskich księgarniach, jednak są i negatywne głosy na temat tej książki takie jak:  • Financial Times - "to jest chore!"


Jednak fani zasypali wszystkie fora książkowe i dotyczące CHERUBa licznymi komentarzami i postami z których można się dowiedzieć, że 99% fanom podoba się nowa obstawa bohaterów i oceniło te książkę jako jedną z najlepszych napisanych przez Roberta Muchamore!
 

Sam autor przyznaje, że bał się tej premiery:

"Bałem się, że fani będą źli na mnie po porzuceniu James'a i jego paczki. Ale wiele moich fanów, ku mojej uldze wydaje się być zakochana w nowej książce."

To tak króciutko o pierwszych wrażeniach dotyczących "Peoples Republic"... ciekawe jakie będą nasze wrażenia, ale dowiemy się o tym pewnie za co najmniej rok...JasiekKontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!