piątek, 28 października 2011

Robert Muchamore odpowiada na pytania dotyczace swojego życia, książek, przyszłości CHERUBa i filmu :) !!!Na wstępie:

Są pytania które zadajecie Robertowi Muchamore w kółko i w kółko i nigdy byście nie przestali zadawac gdyby nie ten artykuł :) Z tego powodu Robert ma zamiar odpowiedzieć na wszystkie te pytania w tym miejscu i jezeli ktoś kiedykolwiek odważy się mu zadac jakieś pytanie z poniższych obiecuję że się zdenerwuje :)1. Kiedy bedzie film CHERUB?

Prawa do nakręcenia filmu zostały sprzedane już parę lat temu. Teraz trwa pisanie scenariusza i zbieranie pieniędzy na nagranie filmu. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to zostanie nakręcony w 2012 roku a oddany do sprzedaży w 2013. Jednak sądząc po liczbie opóźnień można wnioskować, że wszystko się przesunie w czasie.

2. Czy będzie film Henderson's Boys?

To nie jest teraz możleiwe, na razie koncentrujemy się na filmie CHERUB!

3. Kiedy pojawią się e-booki CHERUB?

Na razie mamy z tym pewne problemy, ale w wersji angielskiej powinny się wszystkie książki w wersji e-book pojawić już w 2012 roku :)

4. Czy będzie więcej książek HB?

Nie będzie więcej ksiązek HB po siódmej części ponieważ fabuła osadzona jest podczas II wojny światowej i nie ma jak kontynuowac przygód, seria się kończy tak samo jak wojna...

5. Czy będzie kolejna seria książek napisana przez Pana?

TAK, ale na razie mogę powiedzieć tylkoto jedno słowo!

6. Czy James Adams wróci w serii Aramov?

Na tym etapie nie mogę tego wykluczyć ale jest to bardzo mało prawdopodobne ponieważ po napisaniu 12 książek o nim lepiej jest pisac o nowych bohaterach, jest to duzo ciekawsze. Chodź nie ukrywam że sylwetka Jamesa Adamsa może pojawić się w Guardian Angel :)

7. Kiedy będzie koniec HB?

Zazwycaj piszę jedną książke CHERUB rocznie i jedną HB. Dlatego planuję zakończyć pisanie HB na 2013 rok, potem pomyślimy nad kolejna serią, ale do tego mam jeszcze dużo czasu. Chodź nie ukrywam, że głowę mam pełna pomysłów na nastepne książki :)

Opracował: Jasiek

Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!