niedziela, 20 stycznia 2013

A co jeśli...


A co jeśli przeczytałeś wszystkie artykuły dotyczące Cheruba po Polsku i chciałbyś zgłębić swoją wiedzę czytając zagraniczne (czy jak kto woli zagramaniczne) artykuły? W dzisiejszych czasach to nic prostrzego nawet jeżeli nie masz pojęcia co to znaczy "boy", "game" i tak dalej, teraz wystarczy odpalić translatora! W związku z powyższym postanowiłem polecić Wam kilka zaufanych stron zagranicznych, aktualizowanych i przede wszystkim będących doskonałym źródłem wielu ciekawych informacji i ciekawostek dotyczących Cheruba. Pozwolę sobie zarazem pominąć oficjalne strony Agentów i Cheruba ponieważ uważam, że tego nie trzeba nawet reklamować :)

www.campuscherub.com

Jedna z najlepszych stron o twórczości Muchamore, skupiająca największą ilość czytelników na świecie. Dostępna w trzech językach, a w niedalekiej przyszłości także po Polsku.

http://cherubseries.proboards.com/

Jak wiemy fora to niezastąpione źródła informacji, nie zawsze wiarygodnych, ale nierzadko ciekawych i przyciągających uwagę. Forum to jest największym forum Cheruba na świecie.

Niestety nie ma więcej stron które bym Wam mógł zaufać i być pewien, że są wiarygodne. Jak coś znajdę to od razu Wam napisze. Miłego przeglądania.


Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!