niedziela, 2 marca 2014

Panie i Panowie, w rolę Jamesa wcieli się...


Jakiś czas temu na fanpage'u zapytałem Was, kto powinien wcielić się w role James'a, jeżeli doszłoby do rozpoczęcia zdjęć do filmu o Cherubie. Bardzo mile zaskoczyła mnie ilość odpowiedzi na moje pytanie, jak i różnorodność kandydatów. Poniżej przedstawiam Wam typy czytelników Cheruba w Polsce oraz co ciekawsze wypowiedzi fanów.


  • Robert de Niro. Bardzo ciekawa propozycja zwłaszcza patrząc na wiek aktora. Hmmm. Nie wiem czy nawet z jego talentem dałoby się wcielić w kogoś 20 lat młodszego.
  • Rayan Reyndols. "We wczesnych seriach nie mam pojęcia, ale w dorosłego Jamesa wcieliłby się idealnie!". Zgadzacie się ze zdaniem Jacka? Ja osobiście przyznam, że propozycja godna przemyślenia.
  • Alex Pettyfer. Cóż widać, że propozycja nadesłana przez kobietę. Bardzo przystojny i utalentowany aktor. W rolę Jamesa wpasuje się jak ulał.
  • Chris Evans. Kolejny aktor z myślą o odegraniu roli dorosłego Jamesa. 
  • Marcin Walewski. Mamy propozycję rodem z Polski. A co mówi o nim ten kto go zaproponował? "To On powinien się wcielić w rolę Jamesa. Wielu uważa, że to wschodząca gwiazda polskiego kina". Jest to także jedna z nielicznych propozycji aktora grającego Jamesa w dzieciństwie.
  • Alex Ludwig/Colin Ford. Obaj młodzi. Obaj zaproponowani przez jedną z fanek. Obaj przystojni chodź Colin nieco młodszy. Co o tym myślicie?
  • Shia Labeouf. Ciekawa propozycja. Chodź mnie do końca nie przekonuje. Może na jakiegoś innego bohatera? 
  • Liam Hemsworth. Wydawać by się mogło, że posiada wszystkie cechy jakie powinien mieć aktor odgrywający rolę Jamesa. No zobaczymy co z tego wyniknie.
  • Brad Pitt. Nie sądzicie, że nieco za stary? 
A na koniec najlepsze podsumowanie w wykonaniu Marceliny. "Nie ma aktora który mógłby zagrać Jamesa. On jest zbyt wspaniały! Jeżeli mam już wybierać to chyba będzie Robert Downey Jr który świetnie wpasowuje się postaci które wręcz powalają swoją wspaniałością."

PS.

Po krótkiej przerwie wracam do Was już nie sam, ponieważ do ekipy Cherub Polska dołączyła nowa osoba. Jest nią Sara, pewnie kojarzycie ją z profilu na FB lub niektórych wypowiedzi na blogu.

Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!