czwartek, 25 lipca 2013

"Rock War", ekskluzywnie


Witajcie, jak obiecałem tak prezentuję Wam dużą garść informacji dotyczących nowej serii pisanej przez Roberta Muchamore oraz pierwszej książki pod tytułem "Rock War".

Zacznijmy od oficjalnej informacji dotyczącej premiery. Pierwsza książka ukaże się w styczniu 2014 roku w Wielkiej Brytanii.

Książka została zaprezentowana na Targach Książek Młodzieżowych w Bolonii w czerwcu 2013 roku. Tam wydawnictwo ogłosiło, że przez cały okres pisania książki seria miała nosić nazwę "JET", jednak najprawdopodobniej będzie się ona nazywała tak jak tytuł pierwszej książki, czyli "Rock War".

Autor ogłosił wszystkim, że seria nie będzie powiązana tak jak na przykład Agenci Hendersona z Cherubem. Będzie to osobna seria, jednak skierowana do podobnej grupy czytelników, oraz dla dorosłych (ciekawe czego mamy się spodziewać?!).

Seria będzie opierała się na rywalizacji grup rockowych i jak mówi autor "Klimat książki to nic dodać nic ująć sex, narkotyki i rock'n'roll".

W internecie można znaleźć już głosy niektórych recenzentów nie mogących się doczekać premiery tej książki. Tak samo Oni jak i ja są ciekawi jak poradził sobie Robert Muchamore, bo trzeba wspomnieć, że to będzie pierwsza książka autora nie związana z Cherubem!


Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!