czwartek, 8 września 2011

Wszystko o planowanym konkursie :)

Witam, z racji tego, że ostatni konkurs na blogu odbył się strasznie dawno (nie dla tego, że mi się nie chciało tylko nie było chętnych, teraz mam nadzieję znajdzie się więcej osób), postanowiłem zorganizować maraton konkursowy :)

Przewidziane są trzy konkursy z czego każdy będzie trwał 2 tygodnie. W każdym z nich będzie tylko jedna nagroda, za najlepszą pracę (może być wyjątek w przypadku 2 znakomitych prac). Konkurs odbędzie się tylko wtedy kiedy na ten adres e-mail: jassaww@gmail.com zgłosi się MINIMUM 5 osób które wezmą udział w konkursie :)

Temat każdego konkursu będzie podawany przed jego rozpoczęciem, a nie z dużym wyprzedzeniem, żebyscie nie wybierali sobie w kórym wystartujecie, a w którym nie :) Mogę powiedzieć tylko tylę, że wszystkie tematy będą bardzo ciekawe. Konkurs rozpocznie się najwcześniej 12 września, chyba, że uzbiera się duzo więcej chętnych na co szczerze liczę :)

OSOBA KTÓRA WYŚLĘ MAILA Z POTWIERDZENIEM, ŻE WEŹMIE UDZIAŁ W KONKURSIE, A PRZY NAJMNIEJ ROZWAŻA TAKĄ EWENTUALNOŚĆ OTRZYMA NATYCHMIAST W ODPOWIEDZI TEMAT PIERSZEGO Z TRZECH KONKURSÓW, DLATEGO WARTO SIĘ ZGŁASZAĆ!!!

Nagrodami są książki:*

- "Lunatyk" - CHERUB
- "Uciekinierzy" - Agenci Hendersona
- niespodzianka

*Nagrody nie są wypisane w kolejności, czyli za konkurs nr1 można dostać książkę niespodziankę lub "Uciekinierów", a nie koniecznie "Lunatyka".

Mam nadzieję, że podoba Wam się mój nowy pomysł. Zapraszam do zgłaszania się :) Czekam na maile :)

PS.

Jak byscie mogli to dodawajcie linka do tego konkursu gdzie tylko możecie i polecajcie go swoim znajomym, bo na prawdę warto :)

Jasiek

 

Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!