poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Koniec konkursu - efekty!
26 czerwca zakończył się konkurs organizowany przez wydawnictwo książek CHERUB oraz przez samego Roberta Muchamore. Konkurs odbywał się tylko na terenie Wielkiej Brytani dlatego też nie zamieściłem o nim żadnej informacji na moim blogu. Pewnie zastanawiacie się po co ja o tym piszę... no właśnie oprócz tego, że chcę pogratulować zwycięzcy 1.000 funtów i książki People's Republic z autografem Roberta Muchamore, chciałbym Wam przedstawić parę zdjęć które uczestniczyły w konkursie :D Jendak najpier króciutko opiszę o co chodziło:

...konkurs polegał na tym, że należało sobie zrobić zdjęcie przy jednym z graffiti CHERUBa które zostały namalowane na ten konkurs specjalnie na chodnikach największych miast Anglii :D Wydaje się nic prostrzego, a jednak... najpierw trzeba było odnaleźć to graffiti, a następnie zrobić sobie przy nim jak najbardziej CHERUBowskie zdjęcie :)

Mam nadzieję, że przyblizyłem Wam o co chodzilo w tym konkursie, a teraz czas na zerknięcie i obejrzenie paru prac konkursowych :) I na koniec filmik ze spotkania Roberta Muchamore z fanami :) Wiecie podpisywanie książek i te sprawy :)Pozdrawiam :)

Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!