niedziela, 31 marca 2013

Nieznane fakty z życia R. Muchamore


Z okazji Świąt Wielkanocnych postanowiłem przygotować artykuł który powinien zaciekawić wszystkich bez wyjątku, a mianowicie, zapytałem autora o kilka rzeczy nie poruszanych przez inne strony, blogi itd. O kilka rzeczy które powie tylko nam - polskim fanom jego książek. Dowiedziałem się wielu rzeczy, najciekawsze prezentuję Wam w tym artykule, zapraszam do czytania!

W zgodzie z naturą

Autor książek Cheruba jak mało kto postanowił żyć tak jak nakazuje natura. Dla niego nie ostnieje coś takiego jak zamykanie rolet na noc aby dłużej pospać! Mówi otwarcie, że żyje tak mówi mu natura: "Jak słońce wstaje o 6, to o szóstej się budzę i nie ma lekko!". Po przebudzeniu pije kawę i czyta gazetę, czasem posłucha radia, a to wszystko wygodnie leżąc w łóżku! Z łóżka wychodzi o 7:45, bo uważa, że wtedy jego umysł jest najbardziej kreatywny..

Jimmy

Robert Muchamore był najmłodszy z rodzeństwa. Miał osiem lat starszego brata i siostry starsze o 14 i 16 lat. Niestety z rodzeństwem dobrze się nie dogadywał dlatego miał swojego misia Jimmy. Sam mówi: "Kiedy brat mówił, że nie zrobi ze mną niczego śmiesznego, sam z Jimmym robiliśmy coś bardziej wystrzałowego!". Do dziś Jimmy siedzi na półce i patrzy jak Muchamore pisze książki.

Pisanie

Kiedy Muchamore zaczyna pisać określa sobie, że będzie pracował od pięciu do dziewięciu dni. Tyle czasu poświęca na pisanie, po czym robi sobie kilka dni wolnego. Autor dodał także, że dziennie stawia sobie za zadanie napisanie jednego rozdziału, nie mniej nie więcej.

Lego

Muchamore w dzieciństwie był fanem klocków Lego. Niestety potrzebował pieniędzy i musiał wszystkie sprzedać. Jednak w styczniu kupił sobie po dłuższej przerwie samochód z klocków Lego który składał do 3 nad ranem! Czy wróci jego pasja z dzieciństwa!?Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!