poniedziałek, 25 czerwca 2012

Nowa seria! Co będzie inspiracją?


Chodzą pogłoski, że Robert Muchamore ma napisać kolejna serie książek! Proszę o traktowanie tego artykułu z przymrużeniem oka, ponieważ chodź artykuł pochodzi z oficjalnej strony CHERUBa to niemożliwe, żeby poniższymi rzeczami inspirował się autor pisząc kolejną serie książek (która oczywiście nie wiadomo czy zostanie napisana). Zapraszam do lektury kilku punktów (inspiracji) Roberta Muchamore do napisania nowej serii książek :)

  1. Niewidoczny hipopotam przejmuje Ziemię! No nie wydaje mi się, żeby hipopotam mógł stać się inspiracją do napisania serii książek, no a na pewno nie przez Roberta Muchamore :)
  2. Ukraść trochę z Szekspira i Simsonów. To także mało prawdopodobna wersja :) Robert Muchamore nie kopiuje pomysłów bo i tak ma pełną głowę swoich dlatego tę wersję możemy skreślić!
  3. Powieść dla nastolatek. Chłopaki, sex i top model. To nie w stylu Roberta, książki przez niego pisane są pełne akcji, a nie dziewczęcego humoru!
  4. Transformers - musical. Nie nie nie! Kolejna seria nie może być musicalem i do tego wzorowanym na Transformersach! Trzeba coś z tym zrobić...oby kolejny punkt był bardziej prawdopodobny :)
  5. Antyutopia. Romans wampira z zombie. Mało prawdopodobne. Przyzwyczailiśmy się już do tych agentów CHERUBa...
 
No nic jak widać, żadna z wersji nie jest zbyt prawdopodobna i miejmy nadzieję, że się nie sprawdzi! Ja osobiście chciałbym, żeby (jeżeli wyjdzie) nowa seria opowiadała o losach Jamesa po wyjściu z CHERUBa. To też może być ciekawa inspiracja, szczególnie kiedy autorem jest Robert Muchamore :)Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!