piątek, 17 grudnia 2010

The Aramov Clan

Kolejna z organizacji występująca w nowej serii Aramov :) Chyba najważniejsza ze wszystkich po CHERUBie!

HISTORIA

Lev i Irena Aramov byli jednymi z pierwszych ludzi do realizacji wartości sprzętu wojskowego, który gnije po upadku Związku Radzieckiego w 1991 roku.

W czasach komunistycznych, Lev rozpoczął zdobywać nieużywane wojskowe samoloty transportowe i wykorzystać ich do transportu towarów i ludzi w Rosji i Azji Środkowej.

Kiedy Lev zginął w wypadku samolotu w 1996 r., wdowa Irena przejęła interes, rozszerzyła flotę statków powietrznych i przeszła do bardziej lukratywnego przemytu narkotyków pracy i nielegalnych imigrantów.

Do 2006 r. flota Irenay Aramov była ogromną częścią sieci przestępczej i kurierem wyboru na wszystko, od afgańskiej heroiny, po pociski przeciwlotnicze i ładowanie samolotów nielegalnych imigrantów.


 STRUKTURA RODZINY

Czyny przestępcze Aramov Clan są ściśle kontrolowane przez najważniejszą Irene Aramov, u której zdiagnozowano raka w 2009 roku.

Irena syn Leonida jest jej najbardziej prawdopodobnym następcą na czele klanu. Jednak on ma reputację przemocy i złych decyzji biznesowych.


BOGACTWO

Szacunki Aramov Klan w zakresie bogactwa to kwota od stu milionów dolarów do ponad czterech miliardów dolarów.

Większość ekspertów uważa, że to gdzieś pomiędzy 500 mln dolarów oraz 1 mld USD.


STATUS

Chociaż pojedyncze samoloty i ładunki sa przejmowane przez Amerykanów to jednak połączenia wewnątrz Rosji, Chin i Kirgistanu w dokonaniu Aramov Klan są nie do przejęcia

FLOTY

Zdolność Aramov Clan do przemytu narkotyków, broni i ludzi na całym świecie zależy od floty, co najmniej sześćdziesiąt samolotów cargo.

W ostatnich latach klanu podjęła kroki w celu zakupu nowych statków powietrznych z Chinami i Zachodem, ale trzonem jego floty nadal są zniszczone ex-radzieckie samoloty, mające trochę więcej niż czterdzieści lat.


PODSTAWY

"Główne bazy lotnicze i obsługowe, znane jako " The Kremlin ", jest to m.in. ZSRR bazy lotniczej w odległej części Kirgistanu, sto kilometrów na wschód od Biszkeku.

Samoloty Aramov latają na całym świecie, niosąc pomoc wielu firmom przodu. Aramov własnością operacji w Kolumbii, Węgier i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


GDZIE SIĘ ZNAJDUJE NAJWAŻNIEJSZA BAZA ARAMOV?


Kontakt

Jeśli czegos nie wiecie, macie jakiś problem, coś was gryzie... napiszcie na pewno wam pomogę:)

Proszę przysyłać także uwagi spróbuję wszystko poprawić:)

Wszelkie newsy o których jeszcze nikt nie wie też możecie przysyłać:)

e-mail: jassaww@gmail.com

Dziękuję!